Bayram Öncesi PROMOSYON PİYANGOSU! Kişi Başı 42.500 TL Verilecek

Bayram Öncesi PROMOSYON PİYANGOSU! Kişi Başı 42.500 TL Verilecek
Maaş promosyonu ihalelerinde görüşmeler devam ederken, yeni anlaşmalar sağlandıkça da mayıs ayının son günlerinde kamuoyu bilgilendiriliyor.

Mayıs ayının son günlerinde emekli promosyonu ödemeleri bankalar arasında ve maaş miktarına göre değişkenlik gösterirken, maaşını üç yıl boyunca aynı bankadan alacağına dair taahhüt veren emeklilere 18.000 TL'ye varan promosyonlar sunuluyor. Söz konusu emekli promosyonu fırsatlarının yanı sıra, Kurban Bayramı öncesinde çalışanların maaş promosyonları için yapılacak açıklamalar da yakından takip ediliyor. Bu çerçevede, mayıs ayının son günlerinde de çalışanların maaş promosyonlarının belirlenebilmesi için bankalar ile gerçekleşen görüşmeler neticesinde anlaşmalar sağlandıkça kurumlar, belediyeler, müdürlükler, işyerleri, üniversiteler, sendikalar kamuoyunu bilgilendiren açıklamalarda bulunuyorlar.

42 Bin 500 TL Promosyon Anlaşması

Kurban Bayramı öncesinde maaşa ek getiri elde etmek isteyen çalışanlar bankalar ile gerçekleşen promosyon görüşmelerinden çıkacak neticeleri yakından takip ediyorlar. Bu çerçevede, çalışanların maaş promosyonlarının belirlenebilmesi için mayıs ayının ilk günlerinden itibaren bankalar ile görüşmeler hız kesmeden devam ederken, yeni açıklamalar da art arda geliyor. Ordu ilinde görev yapan 772 mahalle muhtarı için maaş promosyonu ihalesi gerçekleştirildi. Söz konusu ihale Ordu Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı binasında kapalı zarf ve açık arttırma usulüyle gerçekleşirken, muhtarların maaş promosyonu ödemeleri netlik kazandı. Yapı Kredi Bankası beş yıl için yapılan ihalede kişi başı 42.500 TL teklif ederek ihaleyi alırken, ilerleyen süreçlerde 42.500 TL’lik promosyon ödemesinin muhtarların hesaplarına yatırılması bekleniyor.

maas-promosyonu.jpg

Maaş Promosyonu Görüşmeleri 2024 Mayıs

Ordu'da görev yapan muhtarların maaş promosyonlarına dair banka ile anlaşmaya varılırken, söz konusu promosyon anlaşmasının yanı sıra ülke genelindeki farklı belediyelerde, kurumlarda, müdürlüklerde, işyerlerinde, üniversitelerde çalışan personeller de maaş promosyonu görüşmelerinden çıkacak neticeleri merak ediyorlar. Mayıs ayının son günlerinde ve haziran ayının ilk günlerinde de çalışanların maaş promosyonları için bankalar ile anlaşmalar sağlandıkça kamuoyunu bilgilendiren duyurular yayınlanacak.

promosyonlar.jpg

Emekli Promosyonları Artacak Mı?

Çalışanların maaş promosyonları ile birlikte emekli promosyonları da araştırılıyor. Mayıs ayının ilk günlerinde başlayan ve son günlerine kadar devam edecek olan emekli promosyonu fırsatları çerçevesinde maaşını üç yıl boyunca aynı bankadan alacağına dair taahhüt veren emeklilere 18.000 TL'ye varan promosyon sunulurken, temmuz ayının ilk günlerinde haziran ayı enflasyon rakamlarının duyurulmasının ardından milyonlarca emeklinin maaşında artışa gidilecek. Söz konusu emekli maaş zammının açıklanmasının ardından promosyon ödemelerinde değişiklikler oluşursa bankalar resmi internet sitelerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden yayınlayacakları duyurular ile kamuoyunu bilgilendirebilirler. Emekliler de her ayın ilk günlerinde maaş promosyonlarına dair yapılacak açıklamaları yakından takip edecekler.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.