Akaryakıt ve Otogazda 175 TL İADE Fırsatı! Arabası Olan Hemen Baksın

Akaryakıt ve Otogazda 175 TL İADE Fırsatı! Arabası Olan Hemen Baksın
Akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde geçerli olan kampanyalara dair bankalar düzenli olarak bilgilendirmede bulunmaya devam ediyorlar.

Haziran ayı öncesinde akaryakıt fiyatlarında değişimler devam ediyor. Brent petrolün seyrine, küresel ve bölgesel gelişmelere, döviz kuruna bağlı olarak akaryakıt fiyatları her geçen gün değişkenlik gösterirken, akaryakıttaki zam ve indirim haberleri de merak ediliyor. Bu çerçevede, akaryakıt zamlarının ve indirimlerinin yanı sıra bankaların kampanyaları da merak edilen konular arasında yer alıyor. Ziraat Bankası 16 Mayıs tarihinde başlayan ve 30 Haziran tarihine kadar devam edecek olan 175 TL bankkart lira fırsatını geçtiğimiz süreçte duyurdu. Söz konusu fırsat akaryakıt ve otogaz alışverişinde geçerli olurken, kampanyanın başlamasının ardından kimlerin yararlanabileceği ve ayrıntıları merak ediliyor.

Ziraat Bankası Akaryakıt Kampanyası

Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre M OİL ile istasyonlarında dördüncü akaryakıt ve otogaz alışverişine 175 TL bankkart lira sunulacak. 16 Mayıs tarihinde başlayan ve 30 Haziran tarihine kadar devam edecek olan fırsat çerçevesinde bankkart ile anlaşmalı M OİL istasyonlarında bankkart POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 750 TL ve üzeri dördüncü akaryakıt ya da otogaz alışverişine 175 TL bankkart lira sunulacak. Akaryakıt ve otogaz alışverişi çerçevesinde sunulacak olan bankkart liradan yararlanmak isteyen kişilerin bankkart mobilden, bankkart.com.tr den veya MOİL yazıp 4757'ye SMS göndererek katılım sağlamaları gerekirken, kampanya koşullarını yerine getirerek elde edilen bankkart liralar 7 Temmuz 2024 tarihinde kartlara yüklenecek ve 7 Ağustos 2024 tarihine kadar kullanılabilecek. Söz konusu bankkart liraların kullanılmaması halindeyse 8 Ağustos tarihinde geri alınacak.

akaryakit-kampanyasii.jpg

Ziraat Bankası 2024 Mayıs Güncel Kampanyalar

Ziraat Bankası mayıs ayının ortalarında başlattığı ve haziran ayının son gününe kadar devam edeceğini belittiği akaryakıt ve otogaz alışverişi çerçevesinde 175 TL bankkart lira sunarken, Ziraat Bankası müşterileri ve yeni müşteri olacak kişiler de farklı sektörlerde gerçekleşecek alışverişler neticesinde sağlanacak olan indirimleri ve bankkart liraları merak ediyorlar. Mayıs ayının ilk günlerinden itibaren Ziraat Bankası güncel fırsatlar ile ilgili düzenli olarak bilgilendirmede bulunuyor. Bu çerçevede, haziran ayında da belirli tarihler arasında geçerli olacak kampanyalara dair Ziraat Bankası'nın bilgi vermesi bekleniyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.